Instagram - Teil Nummer 2. (+facebook)

14. duben 2017 | 18.26 |

Asi radši v rychlosti, než mi zase vypadne internet!

Nedávno jsem psala o Instagramu - respektive o tom, že se mého účtu někdo zmocnil. Jakože opravdově zmocnil, prostě už se na ten účet nedostanu, ani kdybych chtěla! Viz

No. Tak na něco číhejte

Facebook

Osm dní po Instagramu přišel na řadu Facebook.

To jsem se takhle ráno šla kouknout na mail - asi mě něco osvítilo, či co. A najednou koukám - psaníčko od facebooku, ne. No a k mému "překvapení" tam na mě čekalo oznámení, že jsem se asi jako přihlásila odněkud, kde to pro mě není moc typické, v hodinu, kdy to pro mě není moc typické, prostě to celé bylo takové atypické, ale čert to vem, Facebook tam toho člověka stejně pustil a jen mi napsal mail, že jim jako mám potvrdit, že jsem to byla já, tak pro sichr.

Možná vás to překvapí, ale opravdu jsem v pondělí ráno nebyla v Moskvě. Samsung Galaxy S nevlastním a devatenáct minut před tím, než jsem pořídila tenhleten screenshot, jsem byla v koupelně! Takže mě celá ta situace trochu znepokojila. Tím spíš, že jsem si po té věci s Instagramem všude změnila hesla - takže i na Facebooku.

No nic. Znepokojilo mě to daleko méně, než by mělo. Takhle už jsem otupěla. Takhle moc.

Prostě být hackována, to je moje denní rutina...

Ale abyste byli v obraze, co se děje s mým Instagramem:

Nic. Popravdě, vůbec nic. Už jsem našla formulář, ze kterého se ukradené účty dají pohodlně nahlašovat a dokonce jsem si skutečně prošla tím procesem, kdy jsem se musela vyfotit s kódem, který mi oni poslali, poslat jim tu fotku zpět a oni mi za to poslali obnovovací kód... kód na můj nový instagramový účet, tedy na Strašilku.

Elliott z Instagramové podpory to pomotal. První kód, který mi poslal, byl sice na ten správný účet, ale neplatný.  Pak mi poslal platný - na Strašilku. Kterou mi zatím nikdo nehacknul. *klack klack* *klep klep*

Oplakala jsem to. Fakt jsem v tom formuláři všechno zadala tak, jak to platilo pro starý účet... o to víc mě to naštvalo, když jsem se vyfotila s papírem, kam jsem kromě kódu měla napsat ještě současnou přezdívku ukradeného účtu, který ale s mou přezdívkou na staršilčím instagramu nemá co dělat. Došla jsem k závěru, že kdybych jim poslala vyfocený chleba s máslem, dopadlo by to stejně.

Podpora se mnou dál nekomunikuje. Neštvalo by mě to tolik, kdyby mě tam nezačali sledovat nějací nadržení Arabové, kteří mi teď pod každou fotku v mém starém profilu píšou komentáře typu "omg sexy".

Takže omg sexy Strašilka se s váma loučí. Mějte hezké Velikonoce.

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

Komentáře

RE: Instagram - Teil Nummer 2. (+facebook) hroznetajne 14. 04. 2017 - 19:00
RE(2x): Instagram - Teil Nummer 2. (+facebook) atraktivnistrasilka 15. 04. 2017 - 15:01
RE: Instagram - Teil Nummer 2. (+facebook) myfantasyworld 14. 04. 2017 - 22:04
RE(2x): Instagram - Teil Nummer 2. (+facebook) atraktivnistrasilka 15. 04. 2017 - 15:03
RE: Instagram - Teil Nummer 2. (+facebook) iva 15. 04. 2017 - 01:09
RE(2x): Instagram - Teil Nummer 2. (+facebook) atraktivnistrasilka 15. 04. 2017 - 15:08
RE: Instagram - Teil Nummer 2. (+facebook) tlapka 16. 04. 2017 - 19:34
RE: Instagram - Teil Nummer 2. (+facebook) radus 19. 04. 2017 - 07:56